| RAMONA_1269 a întrebat:

Te rog nu fii nepasator. Vladi este nepotzelul meu si are nevoie de ajutorul tau...are nevoie de un transplant de maduva iar pentru asta sunt necesari 150.000 $ citeste te rog poveste si nu fii nepasator http://www.zboregal.blogspot.com/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| corina977 a răspuns:

Imi pare rau pentru el...saracutul copilaslaughingeste atat de dragut... daca te'as putea ajuta as face'o cu cea mai mare placere