| RAMONA_1269 a întrebat:

Te rog nu fii nepasator. Vladi este nepotzelul meu si are nevoie de ajutorul tau are nevoie de un transplant de maduva iar pentru asta sunt necesari 150.000 $ citeste te rog poveste si nu fii nepasator www.zboregal.blogspot.com

1 răspuns:
| Lorє๔คnค a răspuns:

Buna, Ramona! Si pe mine ma cheama Loredana, ca pe mamica lui Vladimir.

Cand am citit povestea ta, m-am intristat foarte mult si imi pare rau pentru el, la fel cum imi pare rau pentru ca nu am posibilitatea ca in acest moment sa donez bani pentru el.
Dar eu ii doresc sanatate, sa faca rost de banii necesari, si ca Dumnezeu sa aiba grija in continuare de el ca sa se faca bine cat mai repede posibil.