| dorin1995 a întrebat:

TPU trec printr-o perioada grea din viata sunt deprimat toata ziua fumez tigara dupa tigara si nu imi mai trece dati-mi un sfat scurt si direct despre ce sa fac straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Giacoletto a răspuns:

E simplu, socializeaza si practica sporturi de echipa. Contacteaza oameni cu care nu ai mai vorbit de mult. Poate esti plictisit, atunci cumpara-ti ceva nou. Incepe un nou hobby, exemplu: programare, electronica generala. Gaseste-ti o gagica.( cam aia mereu rezolva problema). Mananca mai sanatos, poate te simti mereu obosit ca nu ai o alimentatie corespunzatoare si atunci si normal ca nu ai chef de nimeni si nimic.

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ia magneziu

| nico097 a răspuns:

Ia tigare electonica cu picatura de 36 si sa vezi ce rapid te lasi tragi din aia si potolesti creierul alte metode nu stiu eu asa m-am lasat pana am scazut la nicotina 11 si acum mai deloc nu mai suport fumul de tigare deloc.Simplu si usor bafta.

| BIOO a răspuns:

Ia Noni de la farmacia naturista si zilnic 2 linguri/dimineata pe stomacul gol cu 30 minute inainte de masa! Daca nu gasesti, da-mi mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger) si-ti explic de unde poti procura pe cel natural. O seara buna! P.S. Dupa 3 luni de zile nu o sa mai stii ce-i aia depresie sau tigara!