| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

Trebuie sa slabesc dar nu am ambitie ce sa fac maine ar trebui sa merg la sala am abonament gratuit dar lenea e mare ce sa fac cum sa fac sa reusesc m-am ingrasat am 20 de ani 1, 70 inaltime si 80 de kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bubulin4ik a răspuns:

Lene,lene,lene,vine vara o sa vezi fete in bikini tu o talie de invidiat, si o sa zici unde ti-a fost mintea, nu?
Trebuie sa ai grija de corpul tau, eu abonamentul trebuie sal platesc, si oricum merg da tu:S:S:S Ai grija de tine! bafta!:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric, evită prăjeli, grăsimi, alimente preparate industrial, consumă multe fructe, legume proaspete, minim 2 litri de lichide, multă mişcare în aer liber.
Te pup!

| scooby98 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mai usor dupa fiecare masa mananca o lamaie daca vrei sa iti explic cum functioneaza cura cu lamaie da-mi coment la acest raspuns big grin

| fetitaaaduuuuullllceeeeeee explică (pentru scooby98):

Sigur ca ta iti multumesc chiar sunt interesata

| scooby98 a răspuns (pentru fetitaaaduuuuullllceeeeeee):

Pai, acidul din lamai intensifica acidul gastric si se ard mai usor toate enzimele si grasimile big grin

| Azµre a răspuns (pentru scooby98):

Da, adevărat. Dar în timp duce la gastrită.

| TheBlackSwan a răspuns:

Meri acolowinking ca o sa-ti vina cheful dupa!big grin si daca chiar ai o lene atat de mare inseamna ca nu-ti doresti cu adevarat sa slabesti