| SnYcK3rS a întrebat:

Uleiul de ricin inchide culoarea la par? M'am tuns ieri si proasta aia de acolo mi-a taiat aproape tot bretonu, eu spunandu'i sa mi'l lase.Bretonu era pana la jumatea fruntii.As vrea sa'mi iau ulei de ricin si sa dau pe breton big grin

E in regula? big grinbig grin:

As vrea ca pana se incepe scoala sa mai creasca oleaca big grin

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uleiul de ricin folosit sistematic are calitatea de a ingrosa si de a inchide la culoare firul de par...smug

| RoXxy a răspuns:

Uleiul de ricin nu influenteaza deloc culoarea parului tau.E in regula sa te dai cu el pe breton, o sa iti creasca f repede si pe cand vei merge la scoala va fi 0kwinking

| adinutza_9584 a răspuns:

Din cate stiu uleiul de ricin ajuta la cresterea parului nicidecum la culoarea lui. Eu il folosesc pentru cresterea si regenerarea parului si a sprancenelor. Deci il poti folosi linistita!

| Illegalfreako a răspuns:

Nu stiu, insa cand vei afla da-mi un mesaj te rog!