| Demeister a întrebat:

Un medic foarte bun, maxim câte consultații face zilnic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In principal depinde de specialitatea medicului si de perioada lucrata, unul bun poate consulta cca 5-8 pacienti pe ora. Inmulteste cu numarul de ore cat lucreaza si o sa afli raspunsul.

1 răspuns:
| Anonymy05 a răspuns:

Atatia pacienti cati are.