| Mark2012012 a întrebat:

Unde in Prahova as putea dona sange si sperma, si cati bani mi se vor oferii in schimbul unei donatii? Grupa mea de sange este 01. Va rog nu luati in deradere aceasta intrebare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sperma ma indoiesc ca se doneaza in Romania, iar la sange iti da niste bonuri de masa si o zi libera de la munca

| Edw08 a răspuns (pentru suntserios):

Ziua libera se acorda doar daca lucreaza in societate a statului. Pentru cei din privat nu.
Chestia cu sperma. laughing doamnee.