| anonim_4396 a întrebat:

Urgeent! Salutare, de 3-4 zile sunt constipat si nu stiu ce sa fac sa scap,am baut apa calda,supozitor,pastila,am consumat multe lichide,acum ma doare si stomacul, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ad2017 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti consulti medicul de familie si poate iti recomanda el un tratament, in niciun caz nu face tot ce iti spun cei de pe TPU. Daca te uiti mai jos apare ca e mai bine sa consulti un doctor.

Multumesc!

| gabicoo a răspuns:

Ai grija sa nu faci ocluzie. Mai bine treci pe la medic.

| Viorel54321 a răspuns:

Ai puta sa te duci la un doctor

| minrest a răspuns:

Bea seara doua linguri de ulei de masline. Eu sfaturi mai am, tu de ai avea zile, ca sa poti sa le urmezi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Viorel54321):

Și eu sper că are... : ))

| csty45 a răspuns:

Medicul de familie!

| Iunix a răspuns:

Ia o linguriță de ulei de floarea soarelui.