| Foinul a întrebat:

Va rog raspundeti repede sunt foarte speriat. E ceasul 1 noaptea si se aude ceva din ureche de nu stiu ce. Heep, mi-e frica sa dorm!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Asculti cumva mult la casti?
Fie ai acufene. (Cumva se aude ceva in ureche ciudat. Si eu am avut)
Fie ai dopuri de ceara. Dar la dopuri se aude ca un scartait.
Mergi la orl.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi cumva un prelung,, iiiiiii" sau cam asa ceva? nu stiu sigur ce e, dar si eu, si aproape toata lumea auzim asta UNEORI. Personal, habar n-am cauza, dar nu face nimic rau.

| Foinul explică (pentru anonim_4396):

Un sunet asa cu i dar parca putin in ecou si incepe asa incet, dupa putin tare si se termina incet, si se repete loopul. Dar am vazut ca aud foart rar acum acest sunet inainte il auzeam des.