| AcelEmi a întrebat:

Va Salut,

Am patru zile de la o operatie de circumcizie si am observat pe partea dorsala a glandului o mica umflatura cat o samanta de ardei, a observat-o si medicul la care merg zilnic sa ma bandajeze, mi-a spus ca e vorba despre un hematom, ca nu e nimic grav, ca va trece, stiti poate in cat timp poate sa treaca? Ar putea spune doar asa sa nu ma sperie dar de fapt sa fie mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| InfinitulNegru725 a răspuns:

Stai liniștit daca era ceva grav îți spunea direct doctorul