| JustLikeHeaven a întrebat:

Vineri mi-am fact injectie anti tetanus si mi s-a umflat putin mana dar doctorul a spus sa imi pun compresa cu apa rece si imi va trece. Mi-am pus insa mana nu mi s-a desumflat si ma doare, uneori imi amorteste chiar. Au trecut 4 zile si aceeasi situatie...Ce credeti? Eu zuc ca nu ar trebui sa imi fac griji happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Chrisz a răspuns:

La fel am patit si eu, dar mi-a trecut dupa cateva zile...Stai linistita, nu vei pati nimic.