| bleakk a întrebat:

Voi rezistati sa nu beti apa in timpul mesei si inainte/dupa masa cu cel putin 30 de minute macar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da. dar inainte si dupa e ok sa bei, doar in timpul mesei nu e bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu as rezista in timpul mesei? mai ales daca exista o ciorba, supa in meniu

| neutrino a răspuns:

Da, de ce nu?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da. De ce nu?
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Dacă corpul nu îmi cere, nu beau. Simplu. thinking
Sănătate!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Azi... am baut dimineata pe la 9... in rest azi nu am mai baut apa azi.laughing si am si mancat laughing

| Cristi19 a răspuns:

Da,cred ca oricine rezista

| Martina5 a răspuns:

Da

| rimbuiulianamaria a răspuns:

Normal ca nu.