| sow12 a întrebat:

Vreau sa mă apuc de sala(am 1178cm, 67kg,17 ani)și vreau sa iau suplimente. Îmi recomandați cu absorbție rapida sau lenta?

5 răspunsuri:
| Swagmotherfuckers a răspuns:

Pai în primul rand, nu lua nimic deocamdată, încearcă sa te ți serios de sala 3-4, după sa ai o alimentație sănătoasă, bogata în proteine, vitamine, și toate cele, odihna nu mai spun, nu toată lumea are nevoie de suplimente, dar ai putea încerca un complex de vitamine, după iwhey, dar totul cu măsură și cu răbdare, fiindcă o sa ai nevoie de răbdare.
Sănătate și virtute laughing

| sow12 explică (pentru Swagmotherfuckers):

Am făcut sala 3luni, 4 zile pe săptămână dar alți în 3 luni +suplimente is cu 30%+ m ai bine ca mine.