| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc, in special partea dorsala sau mai bine spus vreau sa am fundul mai mic, am 54 de kilograme *1, 60 inaltime*si din cauza ca am fundul maricel par lata in partea de sus a coapselor ceea ce-mi displace enorm de mult, puteti sa-mi sugerati niste exercitii eficiente? nu ar strica si niste sfaturi, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să slăbești la cap poate!
Ai osul pelvian lat, nu ai ce face.
Ești bine pentru înălțimea ta.
Pa, pa.

| Anddreee a răspuns:

Fix asa sunt si eu. Dar am grasime si fac exercitii cardio, parca incepe sa se vada rezultate cat de cat. Vreau sa slabesc, incerc sa mananc si cum trebuie.

| Azµre a răspuns:

Nu ai nevoie, ai aripioare de aceea ai impresia că ești grasă, dar nu ești. Si ca să slăbești acolo nu ai decât să faci masaj în zona respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Eşti numai bine la înălţimea ta, nu ai unde să slăbeşti!
Te pup!