| RuxiiRawrr a întrebat:

am o intrebare banala...
Cum pot sa ma INGRAS? am doar 35 de kg, si vreau si eu copane,(sunca)Am incercat cu multa mancare pe noapte, chipsuri dar nu in exces, mai mananc cateodata prajeli.in principiu mananc mancare gatita, si cateodata carne, icre, peste...
Sunt o schiloadasadImi doresc si eu sa fiu putin mai plinuta, ceva gen :40 kg-45kg...sadPff, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| RaresDinu a răspuns:

Eu cred ca ai o problema cu metabolismul mancarea se digera forte repede si nu apuca grasimea sa se depuna iar la cei grasi metabolismul este lent adica se depune grasimea. Priveste asta ca un avantaj si nu incerca sa te ingrasi mancand chestii nesantoase ca doar distrugi corpul tau aceptate asa cum esti. happy

| RuxiiRawrr explică (pentru RaresDinu):

Apropo am uitat sa mentionez ca stomacul meu digera foarte greu mancareasad

| RaresDinu a răspuns:

Atunci te sfatuiesc sa mergi la un nutritionist.