| LauraPaty a întrebat:

Cum se pune mozzarella peste pizza? E prima oara cand parintii mei fac pizza cu mozzarella si nu stiu cum se pune mozzarella. Pizza vreau sa iasa la sfarsit asa: sa nu fie mozzarella din loc in loc, ci toate ingredientele sa fie lipite de mozzarella. Nu cred ca se taie cubulete pentru ca o sa stea din loc in loc ai nu lipita de celelalte. Asa ca vreau sa va intreb cum se pune mozzarella peste pizza!

Răspuns Câştigător
| Omnitrix a răspuns:

Feliaza mozzarela :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O dai pe razatoare logic

| manuel72 a răspuns:

O dai pe razatoare si o imprastii uniform peste sosul de rosii, apoi pui restul ingredientelor.

| MoshEne a răspuns:

Mozzarella in mord normal se taie felii dar pentru a obtine o pizza asa cum vrei tu poti sa o dai pe razatoare sau prin masina de tocat

Răspuns utilizator avertizat
| LoveDarius a răspuns:

Eu stiu ca se razaleste, dacanu cauta cum se face pizza cu mozzarella.;-)