| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme am mancat foarte foarte putin, un ou fiert cu o bucata de mamaliga intr-o zi, un bol de supa in alta zi, si cam atat deoarece nu avem mancare sanatoasa in casa. de asta mi-am cam pierdut pofta de mancare si cand mananc ceva "in plus" il dau imediat afara. astazi am mancat 2 felii de branza cu o bucata de paine neagra, iar peste cateva minute cand am mancat inca o felie de paine, am dat-o imediat afara. si la fel se intampla si daca mananc dupa ora 5. oare mi-am imbolnavit stomacul"

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Probleme existentiale ai. numai intrebari de copil tembel. daca mamaliga are faina. ai vreun concurs unde fizicul tau este concurentul? concurezi la miss sau ceva de genul? daca nu, mananca paine, mamaliga. ma rog. problema la paine in mare parte sunt aditivii si colorantii nu faina. daca nu ai nimic sanatos mori de foame. alta mentalitate de om tembel. copile, iti e foame, MANANCI. chiar daca nu e sanatos. un cheat day >>>>>>> (mult mai mare) nemancat. nu ai cum sa ai alergie la vitamine ca ar insemna ca esti alergica la ORICE mancare (lactatele au vit D, legumele de la A-Z, carnea are si ea vitamine). deci tu esti alergica la ORICE mancare? nu cred. daca vrei sa mananci, forteaza-te. eu pana acum 2 ani nu mancam dimineata niciodata. si cand mancam aveam o stare de greata. dar chinuindu-ma, mancand fortat, am reusit. borasti de 2 ori, de 3 ori, pana la urma se obisnuieste corpul. ori asta ori anorexie placuta.

| PedoBarbie a răspuns:

Mănâncă.

| Lisa01 a răspuns:

Mergi la o csntina sau la o impinge tava. daca stii sa gatesti, gasesti tot ce ti trebuie in hypermarket.

| AN1NA a răspuns:

Incearca sa iei vitamine.
Asa luam si eu, doar ca eu nu aveam pofta de mancare.Nu prea mancam carne si imi dupa ce am luat o pastila voiam sa mananc carne.Lol.
Daca nu prea functioneaza, ea mai multe.
Sau daca chiar nu merge dupa mai mult timp, du-te la un doctor.

| Gatsby a răspuns (pentru AN1NA):

Am luat vitamine dar am alergie

| ClaudiaAdelina a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un doctor. El e singurul care iti poate spune cu adevarat ce ai patit.