| AvalohAlyn a întrebat:

Am dat azi o comanda pe Okazii pentru un procesor de pc si dupa ce am finalizat comanda si mi-a dat mail ca aceasta comanda a fost trimisa catre vanzator, acum camd ma uit la produs din nou apare anunt expirat, intrebarea e anuntul apare expirat pentru ca am dat eu comanda? Mentionez ca am putut sa dau comanda si nu scria inainte anunt expirat dar acum cand dau din nou sa vad produsul scrie anunt expirat.Deci cum e? E expirat ca am dat eu comanda? Imi ajunge produsul in 4-5 zile. Deci pe site-ul Okazii

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Contacteaza-l pe vanzator, ori prin telefon ori mesaj privat. Daca esti nou pe okazii si nu ai reputatie comanda ta nu va fi luata in serios si trebuie sa contactezi vanzatorul sa iti confirmi comanda.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Anunt expirat, se vede ca nu esti familiarizat cu saitul okazii.ro. Apare anunt expirat cand ramane fara bucati de exemplu el avea o bucata de procesor ca asa se zice, tu ai cumparat-o si nu mai sunt disponibile alea, de aia apare anunt expirat. Acum du-te pe email si vezi mailul primit il suni pe vancator si stabiliti cum faceti cu comanda, bafta!

| AvalohAlyn explică (pentru RobertMoon):

Trebuie neaparat sa il sun pe vanzator? Adica am trimis comanda si scria in ea si adresa mea,, vine prin posta, trebuie sa il si sun deci? Si da, e prima mea comanda pe okazii.

| Intruder19 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Contacteaza-l pe vanzator, ori prin telefon ori mesaj privat. Daca esti nou pe okazii si nu ai reputatie comanda ta nu va fi luata in serios si trebuie sa contactezi vanzatorul sa iti confirmi comanda.