| Carlamonicaanghele a întrebat:

Am o intrebare mai ales pentru. cei din Bucuresti.La dragonul rosu sunt lucruri mai ieftine fata de magazinele din alte orase...eu sunt din galati si e cam scump aici si marfa e de proasta calitate

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Da, sunt mai ieftine si sunt de o calitate mai buna dar, iti trebuie vreo 2 zile sa te uiti pentru ca dragonul rosu e ff mare big grin

1 răspuns:
| cataaa a răspuns:

Sincer o sa gasesti si haine cu eticheta bershka, pimkie sau alte firme gen. poate nu sunt acelasi material dar sunt exact ca in magazin :p