| Nutu_Claudiu_2000 a întrebat:

Am vrut sa cumpăr un pc de pe olx, băiatul mi l-a pus pe curier și când m-a sunat curierul eram la școala in mesaj i-am spus sa vorbească sa vina pana in ora 12, eu după nu am mai vrut să-l iau, vânzătorul m-a amenințat că-mi face plângere la poliție, se poate face plângere?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si altii se vaita ca trimit banii si nu-si mai primesc marfa. Si se simt inselati.
Din cauza unora ca tine. El a fost corect dar tu ai fost nesimtit.

| morfeo a răspuns:

Stai linistit ca n-are treaba el cu politia. Si eu am refuzat mai multi curieri. Poate era vreun cioroi curierul taulaughing

| Nutu_Claudiu_2000 explică (pentru morfeo):

știi care e problema vânzătorul a zis ca face plângere acum nu știu ce sa fac

| Panamax a răspuns (pentru Nutu_Claudiu_2000):

Nu iti poate face plangere doar pentru ca ai fost nesimtit.Ai putea sa-i trimiti oricum bani de transport tur retur cam 80 de lei.