| miraeeeeeeeeee a întrebat:

Buna! A returnat cineva vreun produs pe epantofi.ro? Daca da imi poate explica care este procesul si experienta pe care a avut-o?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Da, am returnat de cateva ori. E o firma chiar in regula.
Deci pe site la politica de retur sau in contul tau trebuie sa existe informatiile de returnare. Plus ca, cred ca in coletul pe care l-ai primit, ai si pliantul de returnare. Deci ar trebui sa stii ce e de facut.

| Sophieka a răspuns:

Dupa ce ajunge coletul la ei inapoi, primesti plata in 3-4 zile lucratoare. Tot procesul dupa ce ai trimis coletul si pana primesti banii inapoi dureaza cam 7 zile lucratoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epantofi ii site de incredere cu stampila etc n-o sa ai probleme citeste politica de retur

| Sophieka a răspuns (pentru anonim_4396):

In colet, teoretic ar trebui sa aiba formularul de retur? Eu l-am avut la toate comenzile. Tu ai avut in colet?