| diana7906 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste idei! sad In curand va fi ziua unor prietene care sunt gemene si nu stiu ce as putea sa le cumpar sad Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca sunt gemene nu este necesar sa le iei cadouri identice. Poti sa le iei doua lucruri dragute care la o adica le pot si schimba intre ele. De exemplu uneia un lantisor si celeilalate o bratara http://www.crownfashion.ro/......re-7752728 si http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-2302175

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Le poti cumpara niste tricouri cu poza imprimata pe tricou (nu am furat ideea lui dianamaria130) O bretara cu zodiile lor.O petrecere surpriza cu un afisaz cu (La multi ani celor 2 gemene...(numele ).
Sper ca ti-am fost de folos.
La revedere!

| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Iti recomand un articol vestimentar de pe www.dyfashion.ro

| Malvina123 a răspuns:

2 coliere, cate unul pentru fiecare, cu cate un pandantiv, care puse impreuna formeaza un intreg happy

| dianamaria130 a răspuns:

Niste bluze identice pe care sa scrie : imi iubesc sora si apoi poza celeilalte