| vicbolt4 a întrebat:

Am o verisoara de 7 ani. Rcent a vazut pe internet un fel de jucarie numita B-Daman (verisoara mea e tare baietoasa).
Am cautat prin oras dar nu am reusit sa gasesc.
Aveti idee unde as putea gasi una?

3 răspunsuri:
| UtilityHelper a răspuns:

Jucariile acestea nu se mai fabrica de cam 6-7 ani.Au fost niste desene animate intre anii 2006-2007, in cusrsul carora au aparut si jucariile.Acum nu se mai gasesc. Poate la cineva care a cumparat cateva si le-a pastrat.Gen pe eBay poate sa mai gasesti, dar nu cred. Sper ca te-am ajutat si o zi buna!

| vicbolt4 explică (pentru UtilityHelper):

M-am interesat si eu in videoclipul care i-a atras atentia. Este o noua serie numita B-Daman Crossfire aceasta fiind fabricata de Hasbro si in zilele de astazi.

| qNesquik a răspuns:

Ai putea cauta pe site-urile de vanzari online gen Okazii, OLX, Tocmai.