| madutza_ubytzik a întrebat:

As vrea sa ma fac reprezentant metropolitan insa nu am folosit niciodata aceste produse! Sunt de calitate? ati folosit? Va rog mult ajutati-ma! Va multumesc! Bye bYe

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sunt produse de calitate fabricate in tari precum Bulgaria, Turcia, Polonia, Ucraina iar preturile sunt foarte bune.
Te pot ajuta daca vrei sa te faci reprezentant, da-mi mesaj cu nelamuririle tale.Bafta!

6 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu te costa nimic sa incerci. Intra pe http://shop.metropolitans.ro/......a/RArPd10p si vezi despre ce e vorba.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer eu am luat de la cineva dra nu sunt de calitate nu persista nici parfumul. au preturi mici dar,, nu sunt bune doar sa pacalesti pe cineva dra a2 oara nu mai face comqnda sigur. Eu sunt reprezentant REFAN. sunt bine mai ales parfumurile dar nu au fost promovate asa de mult si toata lumea se axeaza pe avon sau oriflame. parerea mea e sa nu te incurci.

| M' a răspuns:

Buna.am un prieten reprezentant si am facut si eu cateva comenzi si nu am fost prea multumita...parfumurile nu sunt persistente... dermatografurile nu sunt bune deloc.eu as zice inai sa folosesti niste produse iar dupa vei ajunge la concluzia daca e bine sa devi sau nu reprezentant

| cretz a răspuns:

Buna. Am si eu un prieten care a fost reprezentat metropolitan si am comandat si eu si sa stii ca mi-au placut produsele de la ei. in ceea ce privesc beneficiile, nu prea stiu ce sa-ti zic. din cate-mi amintesc trebuie sa faci comanda de minim 100 de lei, si, in caz ca nu ai observat, podusele sunt destul de ieftine, deci daca nu ai o clientela fidela risti sa nu strangi suma.

| Zâmbărici a răspuns:

Da produsele sunt de calitate! Si sunt si putin mai ieftine.

Mie personal imi plac cele de la Isabel Dupont:X

| bossu_1735 a răspuns:

Da este de calitate.mama mea foloseste. e de calitate. e la un pret bun.