| MariaDenisaProdan a întrebat:

Buna,cat costa transportul unui tricou din wwe daca il iau de pe wwe shop? Raspuns urgent! Dau funa... big grin

1 răspuns:
| EMike a răspuns:

Cum probabil nu o sa fii singurul din Romania care comanda ceva, si sigur tricoul n-o sa vina singur "de capul lui" pe undeva ( deci o sa vina intr-un pachet mai mare din tara respectiva ), e foarte probabil sa nu te coste asa mult. Cauta date despre modul de livrare. Daca ar fi sa-l primesti prin posta, poate fi gratuit sau sa te coste maxim 10 RON ( Am cumparat multe tricouri de pe internet, undeva dadeam 10RON, altundeva nu dadeam nimic...depinde ). In orice caz, nu te astepta la mai mult de 20 RON pe transport. Ar fi absurd. Daca ar fi o taxa super mare, la ce ar mai avea shop online? Ce rost ar avea, n-ar cumpara nimeni. Mult succes!