| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Vreau să îmi comand de pe eMag un telefon și am dat să îmi vină prin curier și la final de comandă îmi cere nu știu ce plată online și tot felul de chestii de astea și este enervat.

Ceva sfaturi sau tutoriale?

Folosesc aplicația eMag din Google play.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acolo scrie clar toti pasii de urmat pentru o comanda.
Ii dau dreptate lui suntserios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu te descurci cu aplicatia de la eMAG care este extrem de simpla nu cred ca ai nevoie de un smartphone.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Corect.

| Anonimul151 a răspuns (pentru suntserios):

Exact. El cel mai probabil a ales plata cu cardul și de aceea îi cere sa plătească cu cardul. Atunci când comanzi, și livrarea e prin curier, poți plăti ramburs.

| Wr3nch a răspuns:

Doar nu crezi ca trimite cineva telefoane cu plata ramburs.

| Anonimul151 a răspuns:

Alegi plata ramburs. Tu ai ales plata cu cardul și de aceea.

| EliLeli a răspuns:

Trebuie sa platesti daca vrei telefon.