| Andra4862 a întrebat:

Buna TPU! Am 12 ani și imi doresc foarte mult să imi fac o comandă de pe Shein, eu nu am buletin sau card, deci trebuie să imi rog un părinte să imi comande. Precizez ca eu banii pe care îi primesc îi strâng și o pun pe mama sa imi cumpere cv și acasă îi dau bani. Mama se teme să își pună datele cardului deoarece e un site American... Shein e de încredere? Va rog frumos să mă ajutați! Va rog să mă sfătuiți ce să îi zic ca să o conving! Cel mai bun răspuns primește FUNDITA!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Mama se teme să își pună datele cardului deoarece e un site American~

bine face, cine știe cât iți ia pe transport și apoi - surpriză - vamă!

| Andra4862 explică (pentru sierra1):

La ce haine faine sunt acolo, aș da și 200 de. lei pe transport

| utilizatorsexy a răspuns (pentru sierra1):

Se vede ca ai mai dat comanda de pe shein pana acum ca sa iti dai cu parerea

| sierra1 a răspuns (pentru utilizatorsexy):

Puteai spune "merci" pentru ponturi

| Cosmin86 a răspuns:

Mama ta nu are un card separat pentru cumparaturi si plati online?
Eu am un card pe care tin putini bani, maxim 800-1000 de lei (pun. mai mult daca am nevoie) si cu ala fac cumparaturi online, in caz de ceva sa nu pierd mare lucru.

| Andra4862 explică (pentru Cosmin86):

Gen mama mea are un card (unul) pe care are bani și când cumpara de pe eMAG, sinsay... Își lasa doar cât e comanda

| haileewatson a răspuns:

De ce sa ii fie frica? E un site normal la fel ca oricare alt magazin de haine. Nu pateste nimic laughing)))

| UserRo10 a răspuns:

Pai sa se uite bine ca plata nu o face pe Shein, plata o face folosind un procesator de plati online ce este cunoscut si are date de identificare

| Pocait01 a răspuns:

Bună,
Eu am dat comandă de pe Shein. A venit tot ce am comandat acasă după doar 3-4 săptămâni, acesta este partea pozitivă.
Partea negativă este că nu au o calitate impresionantă. Tricourile au avut aceeași calitate ca cele din piață la 25 de lei.
Menționez că nu a fost o comandă pentru mine ci pentru cineva ca tine care îi plăceau foarte mult lucrurile de acolo. I-au venit toate și le-a purtat.
Deci feed-back pozitiv din partea mea, deși pentru mine nu aș comanda niciodată de pe Shein.