| gabytzzaLOVE a întrebat:

as vrea sa-mi achizitionez un catel dar nu ma pot hotari ce rasa. daca ma puteti ajuta spuneti-mi o rasa si un site de pe care o pot lua cu un pret mai rezonabil. p.s. raspuns rapid

6 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Bichon Maltez
E incredibil, am unul :* :*
E adorabilicios si pufos. vezi ce culoare iei, sa nu iei negru, te previn laughing noaptea se vad ochii lui mari in intuneric, o sa te sperii laughing))))
funda :*

| gabytzzaLOVE explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Sti vreun site?
. as vrea unul mai ieftin>>

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Cam de cati lei? big grin

| gabytzzaLOVE explică (pentru SamsungGalaxyS3):

In jur de 200

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Cauta pe Google asa,, Catei gratis de rasa'' si vei gasi si sub 100 lei :* funda :*

| SufletzelRanith a răspuns:

Pti sa iti iei un Caniche Pitic. e tare dragut si pufos, ti-l recomand pe alb
Funda plzz