| Wolfess a întrebat:

Imi poate spune cineva o banca la care imi pot face cont/card ca sa pot cumpara online din alte tari? Daca se poate o banca la care nu imi cere comision de fiecare data cand pun bani pe card, cand comand, sau lunar..etc. si clar nu BCR. Daca se poate, ar fi super sa-mi raspundeti din propria experienta, cum cumparati voi de pe alte site-uri din alte tari? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Incearca la Banca Transilvania (B.T.) au comisioane 0 cere Visa

| Wolfess explică (pentru ale28bz):

Multumesc mult pentru raspuns! O sa merg azi probabil la banca sa cer mai multe informatii!

1 răspuns: