| Ceriik a întrebat:

Vreau sa incep sa vand haine da nu prea stiu cum sa le trimit si am mult nedumeriri. De exemplu banii imi vin acasa sau ii iau de la posta? Cum gasesc cutii in care sa pun hainele? Daca e sa trimit un singur maieu micut in ce il ambalez ca o cutie e mult prea mare?

1 răspuns:
| tbb2013 a răspuns:

E destul de dificil sa-ti incepi o afacere. Pentru ca in primul rand iti trebuie clienti. Iar apoi nu ai cum sa vinzi legal daca nu ai firma. Mai intai gandeste-te la astea. Apoi cauti cutii. Si livrare...