| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu sa ma inscriu la o firma (gen avon) la care primesc un catalog acasa...si arat la prieteni, colegi etc! si dau comanda pe internet si/sau prin telefon...cine lucreaza la o firma de genul asta ziceti-mi si mie numele si siteul firmeihappydau funda si vot! multumesc!

8 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Avon
Orifalme
Federi Comahora

| ღmirunikaღ a răspuns:

Gasesti pe google eu am gasit din greseala o firma care dabea se lanseaza

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Avon
oriflame
amway

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.sunt mai multe firme...
eu sunt reprezentant la avon, care are printre cele mai cunoscute produse. http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page
acesta e site-ul firmei.

eu sunt multumita,primesc discount, si cadouri coletul il primesc acasa si nu costa nimic, plata se face la 2 saptamani dupa ce ai primit comanda.primesc si o brosura pentru reprezentanti, cu produse mai ieftine ca in catalog.comanda se pune pe net, da se poate si prin telefon.un catalog primesti gratis, dar daca mai vrei altele trebuie sa le comanzi.

eu mai stiu de infinity cateva lucruri.comanda se primeste acasa, dar costa 7 lei,se primeste discount si cadouri.

alte firme:ladys, oriflame, Federi Comahora.

| vampiressa a răspuns:

Eu sunt lider Avon.te pot inscrie eu daca vrei.Lasa-mi msj pe privat

| Flores_9770 a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant la Avon.E super firma, printre cele mai bune firme de cosmetice. Discounturile sunt destul de bune, produsele la fel.Lasa-mi mesaj cu id-ul si iti explic mai multe.
Poti arunca o privire aici pentru a vedea programul pentru noii reprezentanti http://www.reprezentantavoncosmeticeromania.eu/

| miky_5010 a răspuns:

Ladys,catalogul se schima o data la 2 3 luni, nu primescti cadouri dar ai discaunt, coletul il primesti prin curier, plata se faca pe loc dar cu ocazia asta nu ai cum sa iesi in pierdere')
Am mai auzit si de Infinity... sper ca te-am ajutat :*

| morenika17 a răspuns:

Yves Rocher. Nu iesi in pierdere niciodata, primesti cadouri la fiecare comanda si nu e necesar sa faci in fiecare luna. Pati da comanda o data la 3 4 luni.