| prafdestele100 a întrebat:

Bună ziua! As vrea sa achiziționez un Iphone 11, dar nu știu dacă sa optez pentru varianta de 64 GB sau 128GB. Dacă sunt utilizatori pentru varianta de 64GB, credeți ca este de ajuns pentru poze și multe carti, documente, descărcate pentru facultate? Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce ai tu nevoie trebuie sa ai laptop nu pe telefon.Asa ca ia-ti un telefon de asta cu 64, scoala o bagi pe laptop.
Nu o sa iti ajunga nici aia 128, deci o sa dai banii in plus aiurea.is ceva bani de la 64 la 128

| prafdestele100 explică (pentru relian):

Mulțumesc! Oricum toate cărțile si materialele le am stocate pe laptop. Ma întrebam dacă cei 64GB ajung pentru poze și câteva carti sau cursuri, in ideea ca mai citesc în pauzele de la facultate. Este posibil ca memoria de 64 GB de la iphone sa difere de aceeași memorie, dar de la un Samsung? Pentru ca pana acum m-am descurcat cu 64GB de la Samsung, in aceleași condiții de descarcat câteva cursuri (pe lângă foto+video).

| prafdestele100 explică (pentru relian):

Mulțumesc

| Anonim430 a răspuns:

Dacă ai de ales dintre aceste două variante eu zic că 128GB este varianta corectă și bună. Sau dacă nu ajunge pentru documente, ori iei telefon cu capacitate mai mare, ori cumperi spațiu în cloud.

| Habarnuamcenumepum a răspuns:

Ai zis ca ești la facultate, și faci multe poze și documente sa descarci, deci eu as ofta în locul tău la un spațiu mai mare deoarece presupun ca acele documente ocupa destul de mult spațiu, sincer eu as ofta în locul tău și la 500 GB, deoarece find student ai destul de multe de descarcat