| Costis3x69 a întrebat:

Buna ziua tuturor, este normal să întârzie o comanda aproape o săptămână? Într-adevăr am uitat sa dau Nr străzii dar nu am primit nici mesaj, nici nimic...de 5 zile aproape 4 zile mai exact tot îmi apare la status comanda "in tranzit"...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare ca ei raspund greu au multe comenzi stai pe telefon si asculta toata melodia aia ca la un moment dat se opreste melodia si sună la ei in sediu si iti raspunde cineva de acolo.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca ai dat numarul de telefon corect atunci numarul gresit al strazii nu are prea mare importanta.
Ai un AWB? verifici pe siteul societatii de curierat respective, cum ti-am zis cu alta ocazie, Fan Curier lucreaza cu platforma olx daca comanda s-a facut prin platforma!

Daca nu ai AWB nu ai nici certitudinea ca un oarecare care vinde pe olx ti-a pus comanda la curier!

Mi se pare insa ca in aplicatia olx poti verifica daca a fost pus coletul.

Daca e pus, suni la call centerul fan curier si ceri lamuriri, de ce intarie etc, ce este atat de greu?

| Costis3x69 explică (pentru Simpatic):

Da coletul a fost pus mi s-a trimis de la vânzător și poza pe WhatsApp și pe site Fan Curier apare în tranzit dar așa e de 4 zile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au fost niste zile libere, s-au adunat multe colete.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai scris gresit adresa ta este posibil sa nu primesti coletul ia legatura cu ei suna i si vezi cînd iti aduc ei coletul

| Costis3x69 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu răspunde nimeni îmi bagă melodie de așteptare...sad

| Costis3x69 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am uitat sa pun Nr străzii restul e corecta... oricum ar fi trebuit să mă sune...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Costis3x69):

Ai rabdare ca ei raspund greu au multe comenzi stai pe telefon si asculta toata melodia aia ca la un moment dat se opreste melodia si sună la ei in sediu si iti raspunde cineva de acolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersii pentru funda