| phoenix2001 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua unei fete de 12 ani (a fost o tombola la scoala)? Nu stiu nimic despre ea m-am transferat aici nu de mult... Poate ceva de craciun.
P.S. Dirigintele meu a spus sa fie pana in 20lei
Raspundeti repede VA ROG DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cumpără-i ceva simbolic, să-şi amintească, că a primit de la tine acel lucru. De exemplu, o căsuţă împodobită pentru Crăciun cu beculeţe sau un brăduţ în miniatură.

Sărbători fericite!

7 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

O bratara sau o pereche de cercei micuti. Se gasesc si pana in 20 de lei.
O fetita de 12 ani se va bucura la o bijuterie.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Poti sa ii cumperi un tricou sau oricum ceva de imbracat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i ceva simbolic. Ia-i o floricica, ia-i ceva ce stii ca i-ar placea sau va purta. O agrafa de par frumoasa cu floricele sau inimioare.

Orice simpatic ce ar putea avea si e mai ieftin eu zic ca este dragut.

O zi frumoasa!

| Florenta16 a răspuns:

O floare si un carnetel.

| andreicaia99 a răspuns:

Pai intereseaza-te de la colegi care ar fi placerile ei si daca e 20 lei i-ai ceva semnificativ.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

O ciocolata Milka fetelor le place ciocolata si ceva simbolic gen un suport de lumanare.winking

| tedy41 a răspuns:

Salut parerea mea este ca ar trebui sa ii cumperi ceva semnificativ ca de exemplu un urs de plus sau un om de zapada care lumineaza.Succes!