| sefu01 a întrebat:

Ce parere aveti de firma IMP este serioasa?
Am auzit ca nu este prea seriasa.
As vrea sa cumpar primul pachet din colectia destinatii-pitoresti nu stiu ce sa fac sa cumpar sau sau sa nu-l cumpar.
Linkul colectiei http://www2.imponline.ro/destinatii-pitoresti/.

Răspuns Câştigător
| Claudiuu7 a răspuns:

Salut! Am cumparat si eu un dictionar de la firma asta, dar pe langa ce comanzi tu iti trimit si multe alte prostii nefolositoare si scumpe.Ca sa nu le mai trimita trebuie sa suni la ei sa iti blochezi contul sau sa le zici ca nu vrei sa cumperi si chestiile astea.Informatiile nu au fost exceptionale, dar macar au un pret bunicel... acum ramane la atitudinea ta daca o sa comanzi sau nu.happy

1 răspuns: