| Isabellpink a întrebat:

Buna :* se merita sa dau banii pe acest telefon :*? http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Hello-Kitt y.html

5 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Depinde, tu esti fata si nu cred ca te intereseaza prea mult aplicatiile si jocurile, ci banuiesc ca iti iei un telefon cu touch doar pentru care toata lumea. Telefonul nu e rau, dar e varianta fara wi-fi, deci nu ai internet wireless. Daca vrei un telefon mai bun, cu mai multe aplicatii disponibile si jocuri iti recomand Nokia 5230, 5228, 5235. Sunt ceva mai scumpe, dar dupa parerea mea sunt si mai bune, si au un sistem propriu de operare (symbian s60v3).Eu am un 5235 si am aplicatii pe el fara numar, am filme, si se aude tare deoarece e (comes with) music edition.
Funda?

| Timee೩ a răspuns:

Daca ti-e iti place.- ai putea sa ti-l iei.Dar mai bine alegi altul mai bun si mai compact.Adica face reclama la telefoane.- ai putea sa-ti alegi unul preferat.Dar daca ti-e iti place acela cu Hello Kitty.- ai putea sa ti-l iei. Sper ca te-am ajutat.

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Wooooooaaaauuuuuuuuu e super ieftin sh mumos cred ca m-am indrag de telu ala da i-al ca il iau si eu.pup

| Isabellpink explică:

Multumesc mult tuturor :* nu vreau neaparat acest telefon pentru ca are touch, ci pentru ca nu vreau sa cheltui ff mult pe un telefon pentru ca nu vad rostul investitiilor in telefoane :*.

| sexymamy a răspuns:

Eu i`as da! Sincer. e pe placul meu love struck