| nucă a întrebat:

Hei! :)

Cine are telefonul http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Hello-Kitt y.html? Este bun? Merita sa-l iei? :D
Multumesc! :)
Fundaaaa! :)

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Eu am telefon din acesta...e foarte frumos.are un design superb.

da faza e ca il am de un an si ceva si mi s`a stricat de 2 ori pana acum.

da` na depinde...trebuie sa ai mare grija de el:*
pa-pa

| Brandusha16 a răspuns:

Buna! Eu am avut (acum e l mama). Consider ca e foarte bun big grin. Nah, una, mie imi place. Acum depinde sh d gustul omului. Gusturile nu se discuta. Eu cand l.am avut, a avut saracul multe cazaturi si nu a patit nimic. Intr.un an a cazut de maxim 10 ori si nu am fost nevoita s ma duc cu el l reparat. A cazut si de la et. 1 (da` era in husa) si nu a patit nimic. Eu il consider bun. Alegerea e a ta. Bafta kiss

| Quinacridone a răspuns:

Buna. Designerul Hello Kitty este superb dar telefonul ca sa zic asa este "varza"! NU merita, dar fiecare cu gustul lor...

| MihaelaMihaa a răspuns:

Buna ECat!
Telefonul acesta are un design minunat! Este telefon Samsung numai ca are desenat pe el Hello Kitty si este roz cu alb.Telefonul Samsung este foarte bun.Eu cred ca ar merita sa il cumperi numai sa ai grija de el:purtandu-l in husa cum se poarta telefoanele cu touch screen. Sper ca te-am putut ajuta!

| wildpepsii a răspuns:

E dragut, dar nu il am.