| Piticuuu a întrebat:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Hello-Kitt y.html in leg cu acest telefon as vrea si parerea voastra pentru ca in orice alt loc l-am gasit la pretul de aprox.6 mil si aici este f ieftin...sunteti siguri de acest site? primesc sigur cu acest pret+Tva si pretul drumului? este telefonul intr-o stare buna?

Răspuns Câştigător
| ImMoW9 a răspuns:

Esta foarte adorabil :X... Eu zic sa ti-l cumperi. Eu mi-am luat haine de pe net si acesorii si chiar si un laptop la preturi reduse si sunt extrem de multumit de ele :X:X:X. De exemplu mi-am luat un laptop : http://nasul.net/review-laptop-samsung-r538-cu-i3-cu-pareri-si-pret/ : care costa in magazin la Flanco 26 de milioane iar eu l-am luat de pe un site nou nout cu 17500 Lei :X:X

1 răspuns:
| pici6 a răspuns:

Buna piticuuu si eu am acest telefon comandat de pe acest sitehappy este foarte bun si nu are de aface ca e mai ieftin eu vara trecuta cand l-am achizitionat am dat pe el 640 de lei plus 20 de lei transportul :* te pup pana acum nu am avut treaba cu el este bun te pup