| carminaburana43 a întrebat:

Ce parere aveti unde se gaseste cel mai bun telefon la cel mai avantajospret si abonamet:la Vodafone sau la Cosmote?

Răspuns Câştigător
| Ser9iu a răspuns:

Clar germanos! adica cosmote e tot una. Dar la magazinele germanos is mai faine :D Funda? www.germanos.ro

6 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Acum depinde si de aria de acoperire de unde stai uh, iti pot recomanda Vodafone, multe oferte accesibile, si dupa 1-2 ani de abonament, primesti multe benefici, reducere la abonament, telefoane gratis

| carminaburana43 explică (pentru Andrei07565486):

Am Orange dar mi-ar placea sa am un telefon mai fain decit am la un pret si un abonament cit mai mic.

| elvira80 a răspuns:

Cosmote- Germanos. Telefoanele lor nu sunt codate (95% dintre ele) plus ca te lasa sa faci downgrade la abonament (asta daca nu e de smartphone) dupa 8 luni parca... Beneficii ai la toate trei mari Companii. De regula ce ma intereseaza pe mine e perioada propriu-zisa sub contract, respectiv daca am voie sau nu sa fac modificari (sa trec la un abonament mai mic), acoperirea, service-ul in caz ca... Bafta!

| carminaburana43 explică (pentru elvira80):

Daca raspundeai mai repede ti primeai funda-nu stiam ca voi primi un raspuns asa de bun cu timpul.Multumes!

| elvira80 a răspuns (pentru carminaburana43):

Multumesc pentru apreciere si nu face nimic ca nu am primit funda. Eu ma bucur ca am putut fi de folos si sper ca ceea ce ti-am scris sa-ti fi folosit. Numai bine!

| PredatoR a răspuns:

Cosmote categoric! Vodafone s-a dus... Orange si Cosmote sunt baza. Daca vrei sa-ti ei telefon la abonament la Cosmote gasesti cele mai bune oferte.