| donqihote65 a întrebat:

Ce parere aveti despre compaia si serviciile cosmote? dar vodafone?

1 răspuns:
| yrakianu a răspuns:

Pei dupa cum toti ati observat cosmote de cand a intrat pe piata si-a atras foarte multi clienti,celelalte companii au incercat sa egaleze balanta dar nu prea au reusit,si aici ma refer la Orange si Vodafone,Cosmote a impresionat inca de la inceput prin miile de minute disponibile in retea,dar Orange si Vodafone au incercat sa compenseze aceste lipsuri din ofertele lor si sa adauge ceva in plus,acel plus ar fi MB de Internet pe mobil,dar daca vrei parerea mea sincera, nu oricine are bani de un smartphone, iar eu unul personal nu mi-as activa internetul pe telefon pentru ca nu imi foloseste la nimic.Internet pe mobil? Despre asta putem vorbii doar la nivelul bussiness, in rest pentru ce? Sa stau pe mess in metrou sau in parc? Sa vad profiluri pe facebook? Prefer sa nu incurc viata sociala cu cea internauta.Parerea mea,Cosmote ramane lider de piata, Orange e pe duca, iar Vodafone...incearca sa recupereze teren