| R9kitty a întrebat:

Hello:* As dori sa stiu daca cineva are Samsung Galaxy Ace, deoarece am nevoie de un telefon nou, si ma gandeam la acesta. Cum este si merita cumparat? Daca nu, aveti alte propuneri de telefoane cu android?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DoarEuGabyxD a răspuns:

Poi cred ca pentru tine ar fi bun un I-Phone 3 3g, 4 S, si cred ca til trebuie pentru jocurilaughing eu asta recomanD!

| R9kitty explică (pentru DoarEuGabyxD):

Scuza-ma, eu vreau sa imi iau un telefon cu android epntru ca e un sistem de operare mai bun decat celelalte, nu pentru jocuri. Si nu ma gandesc la Iphone, e prea scump.