| ady123 a întrebat:

Conteaza daca la promotia pepsi iau sticla mare sau mica? Sunt acelasi sanse de castig?

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nu cred, asta e o chestia de norocbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este aceeaşi şansă de câştig, nu contează mărimea sticlei.
Te pup!

| userul7200 a răspuns:

Nu cred. laughing, promotia e promotie, nu cred ca se schimba nimic daca iei sticla mica.

| NevastuicAaA a răspuns:

Aceiasi sansa de castig.
Dopurile sunt la fel.

| MHems a răspuns:

Bună! Nu prea cred că, contează. Norocul e noroc, poţi să iei o sticlă mare şi să nu câştigi sau invers, şi la fel cu sticla mică. Asta depinde cât de norocos eşti! :d Sper că te-am ajutat!

| Raluka2002 a răspuns:

Nu cred.Este aceeasi promoti, nu cred ca este nimic diferit daca ei sticla mica Pepsi.