| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Dau funda! Sunt a 8a si nu stiu ce sa port la banchet. Ma gandesc sa port o camasa blugi si niste pantofi mai eleganti. Problema e ca nu stiu unde sa gasesc pantofi de genul asta, adica intre skateri si pantofi de birou la un pret acceptabil. Eu port 41-42 adica de la adulti. De unde pot sa ii cumpar

2 răspunsuri:
| Blossom03 a răspuns:

Dacă te simți mai confortabil, poți alege să porți niște bascheți înalți iar cămașa să fie un pic mai cambrată. Sigur o să se vadă ok. Încearcă magazinele Leonardo, Bershka, Deichman...