| QAlessia a întrebat:

Fetelor, Daca cumpar ceva haine online, mi le trimit prin posta?laughing. Cum le trimit? si unde pot lasa banii?

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

E simplu. Le poti primi si prin posta si de obicei te suna ei s ti zica sa ridici coletul, iar la posta primesti pachetul si tu doar dai banii semnezi o hartie, deschizi pachetul probezi hainele,... mai zic? happy

6 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Buna, cred ca cel mai bine citesti politica de transport a magazinului de unde vrei sa cumperi, cred ca si-au ales cel mai bine cuvintele si nu merita sa le reproduc eu prost :)
Uite ca idee cred ca toti au la fel totusi:
http://www.modanet.ro/ajutor.html
Sper sa fie de ajutor. Bafta

| missReckless a răspuns:

Buna.
Primesti acasa un "biletel" prin care ti se spune ca produsele au ajuns la posta. Le ridici de la posta si platesti tot aici.
Sau, cand comanzi (depinde de site) poti sa selectezi livrare acasa (prin FAN Curier sau prin TNT) si ei ti le aduc acasa, le platesti la posta sau la banca (dupa factura pe care o primesti).
Succes.

| dane95 a răspuns:

SPAM41497 aici vezi

| kla00 a răspuns:

Ti le trimite sigur prin curier, primesti o foaie de la posta, meri cu ea la posta, completezi ceva, si iti da coletul

| ioana_8609 a răspuns:

Hei.uite inca un magazin online ft dragut:) eu am comandat, si pana acum sunt multumita! chiar ft!
www.rboutique.ro Ei trimit prin posta, si la cerere prin curier, dar e ok si posta! Succes

| Teodora_8177 a răspuns:

Primesti acasa o scrisoare prin care ti se spune ca produsele au ajuns la posta. Le ridici de la posta si platesti tot aici.