| Anablondyi a întrebat:

Fundita! Este posibil sa ma ajutati cu un nr de telefon a celor de la all shops? E un site online de pe care am comandat o carafa de vin rosu, insa nu am primit nici confirmarea comenzii telefonic nici online. chiar nu stiu daca s-a trimis comanda sau nu. Iar nr de telefon nu apare pe site. Ma puteti ajuta daca gasitit cumva sau stiti va rog sa ma ajutati am mare nevoie de acea comanda.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti-e greu sa cauti? http://www.allshops.ro/contact/

| EvilArtix a răspuns:

Din ce observ eu "all shops" este un director de magazin online, teoretic ai cumparat de la ei practic nu happy, cand ai dat comanda ma gandesc ai introdus adresa ta de e-mail unde ai primit o confirmare ceva, poate ai un numar de contact sau nume de magazin in e-mail