| Eallscriellca a întrebat:

Hello! Ce ii pot cumpara mamei mele de ziua ei de nastere, mai este timp pana pe 8 vreau cateva sugestii va rog! big grin Multumesc frumos Ceau! Ceau!

Răspuns Câştigător
| NoName551 a răspuns:

Cumpara-i ceva ce sa tina minte, ceva simbolic, ceva ce o reprezinta. Poate o geanta, sau un accesoriu dragut, un medalion rafinat pentru un lantisor. Sau poate un inel simpatic. Daca bugetul iti permite poti sa-i cumperi o pereche de incaltari cool.
Ghideaza-te dupa ce ii place. Evita hainele, pentru ca nu poti sti cum arata pe ea sau daca o prind bine.
Ii poti cumpara si o ciocolata, dar pe aceasta o va manca si va uita repede de ea happy. De exemplu, o floare poate inlocui ciocolata, chiar daca asta nu tine foarte mult, mama ta cu siguranta va aprecia.
Sper ca te-am ajutat. La multi ani mamei tale! happy

8 răspunsuri:
| Deeyutza12 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou un ruj de la AVON, si sa-i iei o cana cu mesaj de ex pentru cea mai buna mama si o felicitare care s`a o cucereasca la final cu un buchet de flori:*:*. Succes:*

| negru30 a răspuns:

Spune-i ca o iubesti - este cel mai frumos cadou

| Innovation a răspuns:

Pai eu am o colega care are verisoara reprezentanta la o firma de cosmetice si are un catalog si m-am gandit sa-i comand o crema sau un parfum (eu am banii mei stransi si de aia ii comand eu).De asemenea ii poti face ceva manual facut de tine, asta apreciaza cel mai mult o mama. Daca nu incearca sa te mai duci prin oras si sa-ti faci o idee si sigur vei gasi ceva care ii place mamei tale.Sunt diverse lucruri frumoase pe care i le poti lua cum ar fi o micuta statueta,flori,o cutie de bomboane, un parfum din oras care sa nu fie chiar scump, sunt multe alegeri.Succes!

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Cati ani are? de ex: 30, cumpara 30 de trandafiri, si condu-te dupa culoarea ochilor, daca sunt deschisi ia trandafiri albi, daca nu, rosii happy

| ombladon a răspuns (pentru SyncMasterSA300):

La 80 de ani, te cam rupe la bani laughing

| SyncMasterSA300 a răspuns (pentru ombladon):

Atunci, cea ce fac eu mereu : "O sa fiu cuminte" rolling on the floor)

| xeni2000 a răspuns:

Eu zic ca un lantisor de argint ar fi perfect! Si mamei mele ii plac lantisoarele.