| Andreea_Mihaella_1998 a întrebat:

Hello TPU! am o intrebare si as vrea raspunsuri serioase si sincere: Vine ziua unui bebe [parintii lui sunt prieteni de familie]. Parintii lui sunt rockeri si au spus ca vor sa.l faca si pe el. I-am luat un tricou cu The beatles si i-am mai luat o sepcuta. Problema pe sepcuta este un craniu mic si mama a zis ca nu o sa-l imbrace cu aia.dar avand in vedere ca gusturile mamei mele difera de gusturile mamei copilului nu stiu ce sa mai cred...voi ce ziceti? Mentionez ca bebele are 1 an

Răspuns Câştigător
| Toto47 a răspuns:

Nu cred ca o sa il deranjeze pe bebe(el avand un an nu stie ce e ala). gandeste'te la ce ar crede parintii lui(eu nu ii cunosc asa ca nu te prea pot ajuta cu gusturile lor), dar daca au spus ca il vor si pe el rocker atunci nu cred ca ii va deranja. mai gandeste'te si daca ti se pare ceva suspect cumpara'i altceva. o jacheta de piele.winking

| Andreea_Mihaella_1998 explică (pentru Toto47):

Are un an totusi laughing)...nu stiu dar sapca e draguta rau si doar pentru un desen acolo sa ma dau peste cap ..mersi de parere :*

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
E cam mic ca să fie un rocker, dar dacă mama sa vrea să-l facă și pe el, de ce să nu-i cumperi șepcuța?
Pa, pa.

| Алина a răspuns:

Cred ca ar nu ar trebui sa-ti schimbi decizia dar poti sa ii mai iei si o chitara din ale mici cu ceva imprimeuri rock