| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy Am un Lg ks360 dar mama mi-a promis ca pot sa imi aleg orice alt telefon de la orange shop in septembrie...
Ceva idei? (Nu vreau ceva foarte greu, caci de obicei eu ies cu rolele si tin telefonul in buzunar... si tin sa va spun ca si cu asta uneori imi mai cad pantaloniilaughing) si da, am cureawinking

Cel mai fain telefon primeste fundahee hee

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Https://www.orange.ro/......telefoane/
Uită-te aici şi alege. Tu vrei mai mult pentru aspect nu te gândeşti la ce are în el! Baftă!

2 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Nokia 5230
sau
Samsung 5230

eu le am pe amandoua si sunt multumit. In special de Nokia

| GeorgianaDragus a răspuns:

Un Samsung J700 sau Samsung C3100...Samsung C3010 sau big grin
Nokia 2730winking