| Adorjan8 a întrebat:

In legatura cu firma de transport DHL si o comanda de pe Aliexpress. Chinezul de pe aliexpress a declarat mai putin decat e de fapt produsul iar eu acum aflu ca trebuie extras de cont sa trimit screenshot. Problema e ca pana acum am completat toate hartiile si is la ultimul pas cu extrasul de cont si pana acum am semnat hartii ca produsul e doar 30$ si nu 80. Ce ma fac?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Îți recomand să intri in grupul de pe Facebook "totul despre AliExpress" și acolo îți vor răspunde exact persoanele care au întâmpinat astfel de probleme.