| oceanoflove a întrebat:

Nu pot sa dau o comanda pe eMAG cu cardul. Imi zice ca trebuie sa primesc un sms dar nu am primit nimic iar numarul este inregistrat corect si pe site si la banca.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce card?

| Meeee2 a răspuns:

Bună trebuie să ai activat Secure Code pentru a putea finaliza plata e nevoie să primești un cod prin sms pe care trebuie sa scrii pentru a finaliza plata e nevoie sa ai activa plata cu cardul iti recomanda sa suni la Banca emitenta! Sper ca raspunsul meu sa te ajute